Hakkımızda

Şirketimiz hakkında merak ettiğiniz herşey..

Hakkımızda

Faaliyetlerine İzmir Alsancak bulunan merkezinde başlamıştır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen şirketimiz kendi bünyesinde barındırdığı yazılım ekibi ile kendi sektöründe bir ilke imza atarak, kendi özel tasarladığı TAFT VIP Kart uygulamasını getirmiştir. TAFT VIP Kart uygulaması ile müşterilerini fatura taşıma zorunluluğundan kurtamıştır.

TAFT Telekom bünyesinde bulunan Yazılım ve AR-GE ekibi ile kendi program ve uygulamalarını yaratmış ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. TAFT fatura ödeme ve özel işlemler programı ile bayilerimiz kendi programlarına sahip olmanın ayrıcalığını ve gün içinde her an destek alabilecekleri Online Destek ekibinin avantajlarını yaşamaktadırlar. Siz değerli müşterilerimiz ise birçok ürün ve hizmetini tek bir noktadan yaparak, zahmetsizce ve kısa sürede tüm işlemlerinizi gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz.

Hedef ve misyonuna uygun olarak güçlü ve hukuki altyapısı ile çalışan Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş.'nin münhasır dış hizmet sağlayıcısı olmuştur.

Müşteri Memnuniyeti

Fatura ödeme merkezi sektöründe adımızdan, yenilikçiliğimiz ve kalitemiz ile söz ettirmek için tüm TAFT Telekom ekibi olarak bayilerimizin kârlılığını ve hizmet kalitesini geliştirerek, müşteri memnuniyetini en yükseğe çıkarmak için çalışıyoruz. Haklı müşteri merkezimizde bütün müşterilerimizin bizlere ilettikleri istekler ve öneriler hızlı bir şekilde yerine getirilerek her zaman müşteri memnuniyetinin önemi vurgulanmaktadır.

Hizmet Kalitemiz

Hizmetlerimizi müşterimizin istekleri doğrultusunda devamlı geliştirirken,bir yandan da bayilerimize ve onların müşterilerine, düşük maliyetli ancak konforlu ve güvenli bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Bu konuda müşteri odaklı çalışma prensipi ile müşterilerimize kolaylık sağlamaya devam edıyoruz. VIP Müşteri Kartlarımızla müşterilerimize zaman, hediyeler ve indirimler kazandıran tek firmayız. Aynı zamanda da kalite standartlarımızı yükseltmeye devam etmekteyiz.

Hedeflerimiz

TAFT TELEKOM olarak girişimci ve yenilikçi yapısı ile teknolojik alandaki gelişmeyi tüm iş alanlarına uygulayan firmamız, Dünya standartlarındaki kalitesi ile ve sürdürülebilir başarı hedefi ile ilerlemektedir.Kurulduğumuz günden bu yana faaliyet alanlarımızda başarılı ve öncü çalışmalarımızla sürekli kendimizi yenileyerek topluma artı değer kazandırmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.Teknoloji odaklı firmamız, ülke ekonomisine önemli bir güç yaratmak için yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek, yüksek bilinirliği ve itibara sahip portföyünü uluslararası arenada söz sahibi olabilmek için her geçen gün genişletmektedir. Yarattığımız iş hacmi ile ülkemizi her zaman ileriye taşımayı arzu etmekteyiz.Türkiye'nin kalkınması için sosyal sorumluluklarımızın gerekliliklerini gerçekleştirdiğimiz projelerle en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Vizyonumuz

İnsana değer verir, paylaşımcılığı destekler. Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır. Saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurumdur. Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır, başarıyı ödüllendirir. Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır, tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır, çevreye duyarlıdır ve Dünya'ya açıktır. Sahip olduğu vizyon, girişimci ruh ve cesaretle yarattığı markaları dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahiptir. Temizlik ve düzene değer verir, tutumluluğu teşvik eder, israfın karşısındadır. Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır. Ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar. Dinamiktir, yeniliklere ve yaratıcılığa değer verir, araştırma-geliştirmeye yatırım yapar. Değişime olan direnci, bürokrasi ve teslimiyetçiliği reddeder. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Sonuca odaklanır. Hizmette kaliteden ödün vermez. Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır.