Hizmetlerimiz

Anlaşmalı Hizmetlerimiz
Image

Fatura Ödeme Hizmetleri

Tüm müşterilerimizin cep ve sabit telefon, internet, elektrik, su, doğalgaz, televizyon yayını, kredi kartı ödemelerinin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

  • Su
  • Telefon
  • ADSL
  • Televizyon
  • Doğalgaz
  • Sabit Telefon
  • Elektrik

Sigorta

Bağkur, SSK prim borcu, trafik cezası borcu ve motorlu taşıt vergisi (MTV) ödeme işlemleri şubelerimizden yapılabilir. (YAKINDA)

Cep Telefonu Satışı & Aksesuarları

Distribütör fiyatlarında cep telefonu ve cep telefonu aksesuarları satışlarımız şirketimizden temin edilerek tüm bayilerimizin kazançlarını arttırmaya yönelik bir uygulamadır.

VOİP Kontörlü Telefon

VoIP teknolojisi, mevcut telefon şebekeleri, Internet ve Intranetlerdeki ses ve verinin birleşmesiyle yeni servis ve gelir fırsatları yaratırken, aynı zamanda kullanımın kolaylaşmasını da sağlayarak yönetim maliyetlerini büyük ölçüde azaltıyor.

Anlaşmalı Hizmetler

TAFT Telekom firması yaptığı sözleşme ile 172 kurum tahsilatını gerçekleştirebilmektedir. Sisteme eklenen diğer tahsilatlarda günlük güncellemelerle programımızda yer almaktadır. Resmi olarak yapılmış olan anlaşmalar çerçevesinde TAFT Telekom bayileri bünyesine satış kanalları ve hizmet çeşitliliği getirilmektedir. Bu bölümde gördüğünüz tüm hizmetler TAFT Ödeme Sistemi’nde ve internet şubemizde yer almaktadır. Çalışmalarımız merkezi şekilde genel müdürlük tarafından kontrollü ve denetlemeli şekilde sürdürülmektedir.

ADSL & A Tipi Telefon Ödemeleri

Anlaşmalı olduğumuz ADSL firmalarının anlık kampanya bilgileriyle ve yetkili işlem merkezi olarak tüm A Tipi Telefon abonelikleri ve ADSL aboneliklerini TAFT Telekom bayileri tarafından işlemleri yapılabilmektedir. Bayiler satış sonrası hizmet verme ve abonelik açma hizmetini bedelsiz olarak müşterilerimize vermektedirler.

TL İşlemleri

Turkcell, Vodafone, Turk Telekom TL yüklemeleri.

Bayimiz Olun

Bayilik Başvurusu

Hakkımızda

Faaliyetlerine İzmir Alsancak bulunan merkezinde başlamıştır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen şirketimiz kendi bünyesinde barındırdığı yazılım ekibi ile kendi sektöründe bir ilke imza atarak, kendi özel tasarladığı TAFT VIP Kart uygulamasını getirmiştir. TAFT VIP Kart uygulaması ile müşterilerini fatura taşıma zorunluluğundan kurtamıştır.

Devamını Gör

Müşteri Memnuniyeti

Fatura ödeme merkezi sektöründe adımızdan, yenilikçiliğimiz ve kalitemiz ile söz ettirmek için tüm TAFT Telekom ekibi olarak bayilerimizin kârlılığını ve hizmet kalitesini geliştirerek, müşteri memnuniyetini en yükseğe çıkarmak için çalışıyoruz.

Devamını Gör

Hizmet Kalitemiz

Hizmetlerimizi müşterimizin istekleri doğrultusunda devamlı geliştirirken,bir yandan da bayilerimize ve onların müşterilerine, düşük maliyetli ancak konforlu ve güvenli bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Bu konuda müşteri odaklı çalışma prensipi ile müşterilerimize kolaylık sağlamaya devam edıyoruz.

Devamını Gör